Privatumo politika
  • Portalas bukliekna.lt gerbia kiekvieno asmens privatumą ir įsipareigoja jį saugoti ir nenaudoti to komerciniams tikslams.
  • Portale bukliekna.lt besilankantys ir besinaudojantys mūsų paslaugomis asmenys sutinka, kad sistema užregistruotų ir išsaugotų tokių asmenų IP adresą bei informaciją apie atliktus veiksmus.
  • Portale bukliekna.lt gali būti nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Už jų turinį, privatumo sąlygas bei veiklą mes neatsakome.

Autorinių teisių politika
  • Griežtai draudžiama perparduoti ar kitaip platinti interneto portale bukliekna.lt esančią tekstinę, audio, video bei grafinę informaciją tretiems asmenims.
  • Visos autorinės teisės į bukliekna.lt portalą bei joje esančius kūrinius yra saugomos ir priklauso UAB "Printex LT".
  • Draudžiama be raštiško bukliekna.lt leidimo naudoti ir platinti interneto portale bukliekna.lt esančią tekstinę, audio, video bei grafinę informaciją kitose interneto portaluose bei žiniasklaidos priemonėse.
  • Dėl sutikimo prašome kreiptis nurodytais kontaktais.

Atsakomybės ribojimas
  • bukliekna.lt neatsako už portalo lankytojų ir vartotojų pateiktos informacijos teisingumą bei naudotojai joje pateiktą medžiagą naudoja išimtinai savo nuožiūra, prisiimdami visą riziką, susijusią su jos naudojimu ar pritaikymu, patys atsako už žalą, padarytą jų sveikatai, turtui, kompiuterinei sistemai, trečiųjų asmenų teisėms, taip pat prisiima visas su tuo susijusias išlaidas.
  • bukliekna.lt pasilieka teisę nepriimti ar pašalinti medžiagą ar informaciją, kurios turinys ar išraiškos priemonės pažeidžia ar gali pažeisti LR galiojančius įstatymus ar yra nesusijęs su portalo bukliekna.lt naudojimo tikslais bei turiniu ir įstatymo nustatytais atvejais bei tvarka perduoti informaciją apie tai atitinkamoms institucijoms.

Slapukų (cookies) naudojimas bukliekna.lt tinklapyje
  • Siekiant geriau pažinti vartotojo pomėgius, jam naršant bukliekna.lt svetainėje, į kompiuterį įrašomi specialūs reklaminiai slapukai. Mūsų vaizdinės reklamos partneris AdRoll suteikia galimybę taikyti pakartotinę rinkodarą ir rodyti bukliekna.lt reklamą kituose tinklalapiuose bei socialiniuose tinkluose. Reklaminiai slapukai naudojami tik siekiant vartotojo pomėgių pažinimo. Asmeninė informacija, tokia kaip vardas, pavardė, el. paštas ar telefono numeris nėra renkama. Norėdami atsisakyti AdRoll ir jų partnerių reklamos, vartotojai gali apsilankyti šiame puslapyje: http://www.networkadvertising.org/choices/